سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
logo_forum_header

تبلیغات
×
+
سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 78 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 780
Like Tree66Likes

موضوع: راه اندازی Trinity Core روی ویندوز

 1. #1

  شماره عضویت
  1
  تاریخ عضویت
  Oct 2014
  محل سکونت
  بوشهر
  نوشته ها
  2,228
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 707
  مورد پسند : 1,256 بار در 632 پست
  سیستم عامل و مرورگر:

  Post راه اندازی Trinity Core روی ویندوز

  نرم افزار های مورد نیاز :

  1 ) بازی World Of Warcraft(به منظور گرفتن فایل های Map , Vmap , DBC )

  2 ) نرم افزار GIT برای دریافت سورس کد از سایت مرجع . ( بدون این نرم افزار نیز می توان سورس ها را از سایت مرجع دانلود کرد که در ادامه توضیح خواهم داد .)

  3 ) نرم افزار Visual Studio 2017 به منظور کامپایل کردن .

  4) نرم افزار MySQL Server . نکته : شما همچنین می توانید از پک های آماده ی راه انداز وبسایت مانند Xampp , Wamp , Easy PHP , .. نیز استفاده کنید .در آن صورت راه انداز وبسایت شما نیز آماده است . ولی اگر MySQL Server به تنهای اجرا شود بهتر است .

  5 ) یکی از نرم افزار های مدیریت دیتابیس : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

  توجه : نرم افزار Navicat , HeidiSQL جهت ایمپورت کردن اطلاعات به دیتابیس مناسب تر و خیلی سریع تر می باشند .

  6 ) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. توجه : از نرم افزار OpenSSL نسخه Light استفاده نکنید . جهت کامپایل کردن روی 32bit از ورژن 32bit و برای کامپابل کردن روی 64bit ورژن 64bit OpenSSL را استفاده کنید .

  7 ) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
  8) تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. / تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و برای تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.


  9) Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable Package

  10) ++Notpad (برای بهتر Edit کردن فایل های Text,sql,cpp ,….

  دانلود کردن سورس کد :
  روش اول ) دانلود با استفاده از GIT ( روش سخت و طولانی ) :
  یک فولدر برای ذخیره سازی سورس ها بسازید . برای مثال C:\TrinityCore
  روی فولدر مورد نطر راست کلیک کنید و از Git Extensions گزینه ی Clone Repository را انتخاب کنید .
  حالا اطلاعات رو مانند زیر وارد کنید :


  کد:
  Repository to clone: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. 
  Destination: C:\ 
  Subdirectory to create: TrinityCore> 
  Branch: master
  توجه : در هنگام انتخاب Branch دقت کنید که TrinityCore در حال حاظر روی 2 ورژن 3.3.5 و پچ Legion فعالیت میکند. اگر پچ Wotlk را میخواهید 3.3.5 را انتخاب کرده و اگر Legion را میخواهید Master را انتخاب کنید .

  روی Clone کلیک کنید تا سورس ها شروع به دانلود بشوند . این عمل بسته به سرعت اینترنت شما است و معمولا 10 دقیقه طول می کشد .
  شما همچنین می توانید از روش های دیگری با نرم افزار Git عمل دانلود را انجام دهید که برای خلاصه شدن بحث زیاد کاری با آنها نداریم .

  روش دوم ) دانلود سورس بدون استفاده از نرم افزار Git (روش آسان و سریع ) :
  مستقیم به سایت Git و بخش تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. می رویم و از طریق Download Zip سمت راست سورس ها را دانلود و Exctract می کنیم .


  نصب Boost :

  بعد از دانلود Boost باید به PC مسیر Boost رو بدهیم تا در هنگام کامپایل به مشکل برنخوریم . برای اینکار روی My Computer یا Computer یا This PC کلیک راست کرده و Properties را بزنید و بعد از باز شدن صفحه روی Advance System Setting کلیک کنید. یا میتوانید از آدرس Control Panel\System and Security\System نیز وارد این قسمت شوید و یا میتوانید از قسمت Run دستور sysdm.cpl را وارد کنید تا مستقیما وارد قسمت زیر شوید :  سپس بر روی Environment Variables کلیک کنید و بعد از کلیک پنجره ای مانند زیر باز میشود  بعد از باز شدن مانند تصویر زیر مسیر Boost را وارد کنید . * دقت کنید مسیر Boost و نام پوشه آن را صحیح وارد کنید .  Cmake کردن :

  نرم افزار Cmake را باز کنید . از گزینه ی Browse Source آدرس سورس خود را وارد کنید و از قسمت Browse Build آدرس فلدری که می خواهید فایل های شما در آن ساخته شود را بدهید ( از قبل یک فولدر برای این منظور ایجاد کنید یا اینکه هنگام کار نرم افزار از شما اجازه ی ساخت این فولدر را می خواهد شما تایید کنید .)  حالا گزینه ی Configure را بزنید . وقتی این گزینه را بزنید تصویری مانند زیر خواهید دید .  توجه کنید که تیک شما باید روی Use default native compilers باشد ، سپس از منوی کشویی بالای آن ورژن Visual Studio خود را مشخص کنید . بعد از آن گزینه Finish و پس از آن Configure را انتخاب کنید و صبر کنید تا این عمل انجام شود . بعد از اتمام Configure تصویری مانند زیر خواهید دید .  در این گزینه ها تغییری اعمال نکنید فقط در صورت تمایل برای ساختن Map & Vmap extractor می توانید تیک Tools را بزنید .
  بعد از اتمام Configure ، Generate را بزنید و صبر کنید تا تمام شود .

  اگر 64 بیت هستید و مشکل Mysql دارید از تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. و تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. استفاده کنید .

  بعد از دانلود mysql_lib در پوشه Mysql که دانلود کردید بریزید .

  وارد برنامه Cmake شوید . زیر مسیر ذخیره Cmake تیک گزینه Advance را بزنید و به شکل زیر آدرس دهی کنید :  کامپایل کردن :

  بعد از اتمام ، به فولدر Build رفته و فایل TrinityCore.sln را با نرم افزار کامپایلر خود اجرا کنید .

  از منوی بالا در Visual Studio روی Build کلیک کنید و Configuration Manager را انتخاب کنید .
  Active Solution Configuration روی Release و Active Solution Platform را روی Win32 قرار دهید .  نکته : برای کامپابل کردن روی 64bit ، Active Solution Platform را روی Win64 قرار دهید .

  حالا از منوی سمت چپ روی ALL_BUILD کلیک راست کنید و گزینه ی Build را انتخاب کنید . پس از انتخاب Build عمل کامپابل شروع می شود و حدود 5 تا 30 دقیقه به طول می انجامد .(این زمان بستگی به سیستم شما دارد .)  بعد از اتمام ، اگر همه ی مراحل را به درستی انجام داده باشید پیام زیر در انتهای کار شما نوشته می شود و failed باید 0 باشد تا تمامی فایل ها ساخته شود .

  کد:
  ========== Build: 14 succeeded, 0 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

  حالا Build\Release\Bin\ بروید . شما باید فایل های زیر را در آن داشته باشید :

  کد:
  libeay32.dll 
  libmySQL.dll 
  ssleay32.dll 
  worldserver.conf.dist 
  worldserver.exe 
  authserver.conf.dist 
  authserver.exe


  فایل های libeay32.dll ، libmySQL.dll و ssleay32.dll را باید به صورت دستی به این فولدر اضافه کنید .

  libmySQL.dll: C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.x\lib
  libeay32.dll و ssleay32.dll: C:\OpenSSL-Win32\bin

  فایل های سرور شما الان آماده است .

  راه اندازی دیتابیس سرور :

  MySQL را روشن کنید . ( اگر Xampp دارید میتوانید با xampp-control آن را مانند تصویر روشن کنید )  حالا یکی از نرم افزار های مدیریت دیتابیس که در بالا نام برده شدند را باز کنید . و فیلد های زیر را پر کنید .

  Host Name / Ip Address : 127.0.0.1 or Localhost

  (یا هر Port دیگری که هنگام نصب قرار داده اید )Port : 3306

  Username : root

  Password : هر چیزی که در هنگام نصب وارد کرده اید و یا در Xampp نیازی به وارد کردن رمز نیست .

  اطلاعات بالا را پر کنید و به MySQL Server وصل شوید . برای مثال تصویر زیر :  برای سرور World of warcraft شما نیاز به 3 دیتابیس Auth , Characters , World دارید . فایل های Sql برای Auth و Characters در فولدر سورس شما ، قسمت SQL وجود دارند وآخرین ورژن فایل World را می توانید از این تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. دانلود کنید.

  شما می توانید دیتابیس ها را به صورت دستی بسازید و یا فایل create_mysql.sql (که در فولدر سورس وجود دارد ) به دیتابیس Import یا Load SQL file و یا Excute کنید . این فایل هر سه دیتابیس Auth , Character , World را می سازد .

  برای ساخت دیتابیس به صورت دستی برای مثال در Heidi SQL پس از ورود به دیتابیس روی نام ورودی کلیک راست کرده و مانند تصویر عمل کنید :  3 دیتابیس با نام های auth و characters و world ایجاد کنید .

  حال شما باید فایل های Auth.sql , Characters.sql , World.sql را به دیتابیس مربوط به خود وارد کنید . و اگر فایل uptdate برای آن ها وجود دارد نیز به دیتابیس مربوط به هر کدام وارد کنید.

  دیتابیس شما اکنون آماده است .

  اجرای سرور :
  حالا به Build\Release\Bin بروید و نام فایل را مطابق زیر تغییر دهید .

  کد:
  authserver.conf.dist => authserver.conf 
  
  worldserver.conf.dist => worldserver.conf
  dist. باید از انتهای آنها پاک شود.
  این دو فایل که در اسم آن تغییر ایجاد کردید را با Not Pad یا C++ Not Pad (که مناسب تر است) باز کنید و تغییراتی مانند زیر در آن ایجاد کنید .

  worldserver.conf

  کد:
  LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;trinity;trinity;auth"    
  WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;trinity;trinity;world"    
  CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;trinity;trinity;characters"
  authserver.conf

  کد:
  LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;trinity;trinity;auth"

  در قسمت بالا ، trinity اول همان username دیتابیس شما است و trinity دوم نیز پسورد آن است . این ها را به username و password خودتان تغییر دهید . ( اگر در این قسمت ایرادی به وجود آید و پسورد و یوزرنیم غلط داده شود ، فایل های Worldserver.exe وAuthserver.exe قادر به اتصال به دیتابیس شما نمی شوند ، پس در پر کردن آن دقت کنید .)

  حالا مرحله ی آخر اضافه کردن فایل های DBC , Map , Vmap می باشد .

  برای دریافت این فایل ها شما نیاز به mapextractor.exe, vmap4extractor.exe, vmap4assembler.exe دارید . که اگر در بالا هنگام کار با Cmake تیک Tools را زده باشید در فولدر bin شما وجود دارند .

  حالا mapextractor.exe را به فولدر World of warcraft خود برده و آن را اجرا کنید . پس از اتمام 2 فولدر جدید به نام های Map و DBC ساخته می شود . آنها را Cut کنید و به فایل های سرور ( فولدر Bin ) اضافه کنید .

  حالا vmap4extractor.exe, vmap4assembler.exe را به فولدر World of warcraft منتقل کنید .

  یک فایل با نام دلخواه و پسوند bat ایجاد کرده و کد های زیر را در آن قرار دهید :

  کد:
  vmap4assembler.exe
  md vmaps
  vmap4assembler.exe Buildings vmaps 
  pause
  حال فایل را باز کنید و صبر کنید تا مراحل آن تمام شود بسته شود . سپس فولدر ساخته شده به نام vamps در فولدر بازی را در کنار DBC ، Maps و کر کامپایل شده خود قرار دهید .

  در اینجا کار تمام است . خوب حالا برای اینکه سرور خود را عمومی کنید که بقیه نیز بتوانند به آن متصل شوند و بازی کنند کافی است با یکی از نرم افزار های مدیریت دیتابیس ، به دیتابیس auth رفته و در تیبل Realmlist 127.0.0.1 را به IP خودتان تغییر دهید . برای این کار با استفاده از یکی از برنامه های مدیریت دیتابیس میتوانید وارد دیتابیس شوید . اگر از Xamp استفاده میکنید Username : Root Password : خالی میباشد بعد از ورود بر روی دیتابیس Auth کلیک کنید تا باز شود و بعد از باز شدن مانند تصویر روی realmlist کلیک کنید .

  * در تصویر از زیر از برنامه HeidiSQL استفاده شده .  بعد از کلیک در وسط صفحه بالا بر روی Data کلیک کنید :
  بعد از باز شدن یک صفحه سفید در همون قسمت کلیک راست کرده و Insert را بزنید و جدول را مانند شکل زیر پر کنید :

  * به جای Yekta-Core نام ریلم یا سرور خود را بنویسید * برای اینکه بقیه بتوانند وارد سرور شما شوند به جای 127.0.0.1 در قسمت adress آی پی خود را که میتوانید با نوشتن IP در گوگل و یا در قسمت Run کلمه cmd را بنویسید و بعد از اجرا شدن cmd در آن کلمه ipconfig را بنویسید تا آی شما نمایان شود. موفق باشید .


  در صورت وجود مشکل 64 بیت یا 32 بیت بودن سیستم خود و در صورت وجود مشکلاتی مانند Boost و ... نام ورژن و در صورت امکان لینک دانلود آن را بنویسید .

  18 کاربر پست Nightprince عزیز را پسندیده اند .

  Assassin (01-18-2016),EvilKiNgOfDArk (07-29-2016),Ezio (12-01-2014),kokolo (05-23-2018),lordoff (10-28-2014),M.D_JokeR (11-14-2015),micromancer1 (06-02-2017),Milad (01-21-2016),mimnd (06-25-2015),Mordak (10-29-2014),Mr_Mohammad (11-11-2014),noyasystem (07-06-2017),Omid_Knight (02-26-2015),SnoW (02-14-2015),sooshiyant (02-23-2015),StratusKala (08-22-2017),uther (02-12-2015),VIASA (07-28-2016)


 2. # ADS
  سیستم تبلیغات

 3. #2

  شماره عضویت
  150
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  44
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 42
  مورد پسند : 8 بار در 7 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  این ارور چیه ؟
  تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

  2 کاربر پست mortal079 عزیز را پسندیده اند .

  sooshiyant (02-23-2015),VIASA (03-31-2015)


 4. #3

  شماره عضویت
  1
  تاریخ عضویت
  Oct 2014
  محل سکونت
  بوشهر
  نوشته ها
  2,228
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 707
  مورد پسند : 1,256 بار در 632 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  سلام . با یک برنامه گرفتن عکس مثل Ashampoo Snap از خود پنجره عکس بگیرید و اینجا بزارید . الان خودتونم عکس رو باز کنید متن رو نمیبینید

  کاربر مقابل پست Nightprince عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)


 5. #4

  شماره عضویت
  150
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  44
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 42
  مورد پسند : 8 بار در 7 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  کد:
   CMake Error at cmake/compiler/msvc/settings.cmake:7 (message):  MSVC: TrinityCore requires version 18.0 (MSVC 2013) to build but found
   Call Stack (most recent call first):
    cmake/platform/win/settings.cmake:17 (include)
    cmake/macros/CheckPlatform.cmake:13 (include)
    CMakeLists.txt:51 (include)
  این ارورشه میشه جواب بدید که چیه؟
  تصاوير پيوست شده

  کاربر مقابل پست mortal079 عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)

  ویرایش توسط mortal079 : 01-29-2015 در ساعت 12:22 PM

 6. #5

  شماره عضویت
  1
  تاریخ عضویت
  Oct 2014
  محل سکونت
  بوشهر
  نوشته ها
  2,228
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 707
  مورد پسند : 1,256 بار در 632 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  از Visual Studio 12 یا 2013 استفاده کنید .

  2 کاربر پست Nightprince عزیز را پسندیده اند .

  mortal079 (01-29-2015),sooshiyant (02-23-2015)


 7. #6

  شماره عضویت
  150
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  44
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 42
  مورد پسند : 8 بار در 7 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  بعد یه برنامه برای یک فایل کردن sql هایی که باید ایمپورت کنم تو دیتابیس میزارید

  کاربر مقابل پست mortal079 عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)


 8. #7

  شماره عضویت
  1
  تاریخ عضویت
  Oct 2014
  محل سکونت
  بوشهر
  نوشته ها
  2,228
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 707
  مورد پسند : 1,256 بار در 632 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  بفرمایید : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

  کاربر مقابل پست Nightprince عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)


 9. #8

  شماره عضویت
  150
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  44
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 42
  مورد پسند : 8 بار در 7 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  بازم همون ارور رو میده با Visual Studio 2013 ultimate چیکار کنم ؟

  کاربر مقابل پست mortal079 عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)


 10. #9

  شماره عضویت
  8
  تاریخ عضویت
  Oct 2014
  نوشته ها
  270
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 88
  مورد پسند : 250 بار در 125 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  نقل قول نوشته اصلی توسط mortal079 نمایش پست ها
  این ارور چیه ؟
  تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.


  عکس معلوم نیست تار هست

  کاربر مقابل پست Ezio عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)

  مردم دنیا زمان رو 3 حالت می بینن

  اما ما ایرانیا 4 حالت:

  زمان گذشته ، زمان حال ، زمان آینده ، زمـــان شـــــــاہ.....!!!!

  Hamed.Wower@yahoo.com

 11. #10

  شماره عضویت
  150
  تاریخ عضویت
  Jan 2015
  محل سکونت
  tehran
  نوشته ها
  44
  نسل
  نسل مورد علاقه
  نژاد
  نژاد مورد علاقه
  کلاس
   کلاس مورد علاقه
  سورس
   سورس مورد علاقه
  پچ
  پچ مورد علاقه
  پسندیده : 42
  مورد پسند : 8 بار در 7 پست
  سیستم عامل و مرورگر:
  کد:
   Detected 32-bit platform MSVC: Enabled large address awareness
   MSVC: Enabled SSE2 support
   MSVC: Disabled Safe Exception Handlers for debug builds
   MSVC: Overloaded standard names
   MSVC: Disabled NON-SECURE warnings
   MSVC: Disabled POSIX warnings
   MSVC: Disabled generic compiletime warnings
   Found OpenSSL library: optimized;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MD.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MD.lib;debug;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MDd.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MDd.lib
   Found OpenSSL headers: C:/OpenSSL-Win32/include
   CMake Error at cmake/macros/FindBoost.cmake:1115 (message):
   Unable to find the requested Boost libraries.
  
   Unable to find the Boost header files. Please set BOOST_ROOT to the root
   directory containing Boost or BOOST_INCLUDEDIR to the directory containing
   Boost's headers.
  Call Stack (most recent call first):
   cmake/macros/ConfigureBoost.cmake:28 (find_package)
   CMakeLists.txt:60 (include)
  
  
   Found MySQL library: C:/Program Files/MySQL/MySQL Server 5.5/lib/libmysql.lib
   Found MySQL headers: C:/Program Files/MySQL/MySQL Server 5.5/include
   * TrinityCore revision  : unknown 1970-01-01 00:00:00 +0000 (Archived branch)
   * Install core to    : C:/Program Files/TrinityCore
   * Build world/auth    : Yes (default)
   * Build with scripts   : Yes (default)
   * Build map/vmap tools  : Yes
   * Build core w/PCH    : Yes (default)
   * Build scripts w/PCH  : Yes (default)
   * Show compile-warnings : No (default)
   * Use coreside debug   : No (default)
   * Use GIT revision hash : No
    *** WITHOUT_GIT - WARNING!
   *** By choosing the WITHOUT_GIT option you have waived all rights for support,
   *** and accept that or all requests for support or assistance sent to the core
   *** developers will be rejected. This due to that we will be unable to detect
   *** what revision of the codebase you are using in a proper way.
   *** We remind you that you need to use the repository codebase and a supported
   *** version of git for the revision-hash to work, and be allowede to ask for
   *** support if needed.
   SCRIPT PREPARATIONS
    -> Prepared: Spells
    -> Prepared: Commands
    -> Prepared: Custom
    -> Prepared: World
    -> Prepared: Outdoor PVP Zones
    -> Prepared: Eastern Kingdoms
    -> Prepared: Kalimdor
    -> Prepared: Outland
    -> Prepared: Northrend
    -> Prepared: Events
    -> Prepared: Pet
   SCRIPT PREPARATION COMPLETE
   Configuring incomplete, errors occurred!
   See also "C:/Build/CMakeFiles/CMakeOutput.log".
   See also "C:/Build/CMakeFiles/CMakeError.log".
  اینم ارورش

  کاربر مقابل پست mortal079 عزیز را پسندیده است:

  sooshiyant (02-23-2015)

  kokaien00 likes this.

صفحه 1 از 78 1231151 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •